• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria i zabawki do łóżeczek

Maluch przez pierwsze miesiące życia spędza sporo czasu w pozycji leżącej. W jego otoczeniu powinny się więc znaleźć zabawki i akcesoria, które z jednej strony uprzyjemnią mu zasypianie, z drugiej zaś - ułatwią życie młodym rodzicom. Sklep internetowy EMiZU to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz Ty i Twoja pociecha - w asortymencie posiadamy między innymi łóżeczka, materace, ochraniacze do łóżeczek oraz zabawki sensoryczne i akcesoria do łóżeczek dziecięcych. Koniecznie sprawdź sam, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zabawki sensoryczne, czyli niezbędnik malucha

Pierwsze miesiące życia dziecka to czas kiedy na jego świadomość działają różne bodźce z otoczenia. Młodzi rodzice mają wpływ na stymulację swojego dziecka - w tym celu warto wyposażyć łóżeczko w kolorowe zabawki sensoryczne, które szeleszczą, piszczą, grzechoczą itd. Tego typu akcesoriów, przeznaczonych do zamontowania na łóżeczku również nie mogło zabraknąć w naszym sklepie. Naszym najmłodszym klientom i ich rodzicom oferujemy przeróżne akcesoria do łóżeczek i zabawki sensoryczne.

W tej ostatniej kategorii znajdziesz między innymi: dwustronne zawieszki pluszowe w kształcie chmurki, kontrastowe lusterka z elementami interaktywnymi oraz zawieszki - spirale, które z powodzeniem mogą pełnić też funkcję przytulanki. Większość z prezentowanych zabawek świetnie sprawdzi się też w przypadku starszych dzieci.

Elektroniczne akcesoria do łóżeczka dziecięcego - muzyczne karuzele

Maluchowi, nawet temu najbardziej wymagającemu z pewnością przypadnie też do gustu muzyczna karuzela, na przykład taka z wbudowanym projektorem, który wyświetla gwiazdki i księżyce w różnych kolorach. Wiele z prezentowanych modeli zostało wyposażonych w grające pozytywki oraz wiszące elementy w postaci kolorowych pluszaków, które z pewnością zaciekawią maluszka.

Karuzela z pozytywką, projektorem i pluszowymi zawieszkami ma wiele zalet: pozwala wyciszyć dziecko i ułatwia jego zasypianie, pozytywnie wpływa na rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej oraz budzi zainteresowanie dziecka dzięki kolorowym kształtom, które przesuwają się nad maluszkiem. Wybrane karuzele mają też wbudowane lampki nocne z możliwością ustawienia czasu działania.

Praktyczne akcesoria, które ułatwią życie młodego rodzica

W sklepie internetowym EMiZU znajdziesz też inne akcesoria do łóżeczek, które ułatwią życie młodym rodzicom i nie tylko. Jedną z takich propozycji są moskitiery do łóżeczek dziecięcych, które szczególnie sprawdzą się latem oraz podczas wakacji. Prezentowane moskitiery skutecznie chronią malucha przed owadami - bez problemu możesz je zdjąć i złożyć w ,,kostkę”, a następnie przechowywać w szufladzie czy innym dogodnym miejscu.

W asortymencie posiadamy też stelaże - podpory baldachimu do łóżeczek dziecięcych. Stelaże przeznaczone są do przykręcenia do łóżeczka - możesz na nich zawiesić baldachim, który może stanowić zabezpieczenie przed słońcem lub światłem.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny