• Hulajnoga wyczynowa SIRI - czarna

Symbol: S99076
216.71
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 19.99
Kurier 19.99
Pobranie 30
Dostępność Duża dostępność
Hulajnoga wyczynowa SIRI to odpowiedź dla najbardziej wymagających użytkowników. Produkt jest skierowany przede wszystkim do osób spragnionych wrażeń, które interesuje wykonywanie efektownych akrobacji przy użyciu hulajnogi. Dzięki swojej konstrukcji i wykorzystanym materiałom użytkownik ma pełną kontrolę nad pojazdem.

 
Kierownica i jej wzmocnienie wykonane jest znajwyższej jakości stopu stali. Na jej końcach znajdują się rączki obite gumą, która ma za zadanie zapewnić możliwie jak najstabilniejszy chwyt. Kierunek jazdy zmieniamy, odpowiednio manewrując kierownicą.
 
Jazda wyczynowa wymaga od sprzętu
niezawodnościi dużej kontroli. Podest pojazdu został wyłożone antypoślizgowym materiałem, a jego koła są odpornę na różnego rodzaju uderzenia wynikające z wykonywania różnych sztuczek i akrobacji. Ponadto hulajnoga wyposażona jest w tradycyjny hamulec nożny, aktywowany po docisnięciu błotnika.
 
Nasze hulajnogi są wspaniałym prezentem dla dzieci, które uwielbiają się ruszać i zwiedzać. Jeszcze kilka lat temu te pojazdy były raczej wspomnieniem. Dziś, nieco zapomniane już hulajnogi znów zaczynają podbijać serca zarówno rodziców i dzieci.


  • Średnica kół przednich: 117mm
  • Średnica koła tylnego: 93mm


Skład zestawu:

  • Hulajnoga wyczynowa
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny