• Krzesełka do karmienia dla niemowląt

Poszukujesz krzesełka do karmienia dla swojego dziecka? Sprawdź koniecznie ofertę EMiZU i znajdź praktyczny model dla swojego malucha!

Małe dzieci, które w naturalny sposób przechodzą z pokarmu płynnego na stały, powinny mieć odpowiednie warunki, aby móc eksperymentować z jedzeniem. Krzesełka do karmienia świetnie sprawdzą się w tej sytuacji. Sprawiają, że maluch stabilnie siedzi, a do tego zabezpieczony jest dostosowanymi do jego rozmiaru pasami. W sprzedaży dostępne są również modele mające możliwość regulacji oparcia. Dzięki temu mniejsze dzieci, które jeszcze nie siedzą stabilnie, a których nie wolno na siłę sadzać, mogą spożywać posiłek w wygodnej, lekko odchylonej pozycji.

Krzesełko do karmienia z regulowanym podnóżkiem znajdzie zastosowanie u starszych dzieci, które dynamicznie rosną. Można wówczas dostosować podnóżek do ich wzrostu, tak aby nogi miały wygodne podparcie podczas siedzenia. Dopiero w tak dogodnych i bezpiecznych warunkach maluch może spożywać posiłki, do woli eksperymentować z jedzeniem, badać jego konsystencję i próbować nowych smaków.

Krzesełka do karmienia dla niemowląt – jaki model wybrać?

Krzesełka do karmienia niemowląt powinny być przede wszystkim wyjątkowo stabilne, aby zapewnić dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa. Istotna jest także możliwość regulowania wysokości krzesełka oraz dopasowania rozmiaru szelek. Ponadto zwróć uwagę na odpowiednio ustawioną tacę, aby korzystanie z niej nie sprawiło maluchowi trudności. Nie bez znaczenia jest również regulowane oparcie, które ułatwia dostosowanie sprzętu do wieku dziecka. Im mniejsze dziecko, tym większy powinien być poziom nachylenia. W asortymencie sklepu online EMiZU znajdziesz wiele wyjątkowych propozycji.

Dostępne są krzesełka do karmienia dla dzieci, które zachwycają funkcjonalnością, wykonaniem oraz designem. Ponadto są łatwe w czyszczeniu dzięki specjalnej tkaninie, która pokrywa siedzisko. Można ją wyczyścić przy użyciu wody z mydłem. Każdy produkt posiada wszystkie niezbędne certyfikaty pozwalające na używanie krzesełek przez dzieci. Ciekawą propozycją są wielofunkcyjne foteliki, które rosną wraz z dzieckiem – począwszy od wersji podstawowej dla najmłodszych, przez obniżone krzesełko, które można przystawić do stołu, a skończywszy na osobnym stoliczku. Rozwiązanie to jest niezwykle ekonomiczne i praktyczne.

Foteliki do karmienia dla dzieci – przede wszystkim funkcjonalność

W ofercie sklepu online EMiZU znajdziesz rozkładane, wielofunkcyjne krzesełka do karmienia. Opinie konsumentów na ich temat są bardzo pochlebne. Nic dziwnego, każdy z modeli, który znajduje się w katalogu naszych produktów, nie tylko posiada odpowiednie atesty i certyfikaty, ale także odznacza się wyjątkową stabilnością, praktycznością oraz gwarantuje maluchowi najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Te cechy są najważniejsze podczas wyboru fotelika do karmienia.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny