• Lokomotywa rośnij ze mną

Symbol: ANE000803
Brak towaru
205.58
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 19.99
Kurier 19.99
Pobranie 30
Dostępność Brak towaru
ISBN 4895038543683

Lokomotywa jeździk-pchacz w skrócie: 
 
to zabawka 3w1: dla młodszych dzieci jest interaktywnym centrum zabawy, w przypadku nieco starszych zamienia się w lokomotywę-pchacz, a następnie jeździk, 
odłączany wagonik może pełnić rolę oddzielnego, stabilnego siedziska, 
emituje charakterystyczne dźwięki pociągu (gwizd, stukot kół) i gra wesołe melodie, 
zabawka mówi po polsku; dziecko podczas zabawy usłyszy takie teksty jak: ?bileciki do kontroli", ?proszę odsunąć się od torów", ?proszę wsiadać, drzwi zamykać" czy ?odjeżdżamy, odjeżdżamy", 
jako chodzik zapewnia odpowiednią postawę podczas nauki chodzenia, 
stymuluje rozwój zmysłów słuchu i wzroku, 
pobudza wyobraźnię, 
posiada dwa tryby głośności, 
wysokość zabawki z rączką to 60 cm, 
dostępna również w bardziej dziewczęcym (różowym) kolorze. 
 
Lokomotywa Rośnij ze mną  
 
Ciuch, ciuch! Zapraszamy w podróż do krainy zabawy, w którą zabierze Was Lokomotywa Smily Play Rośnij ze mną! To wielofunkcyjna, muzyczna zabawka, która naprawdę może rosnąć wraz z Twoją pociechą i będzie dla niej niezastąpioną pomocą podczas stawiania pierwszych kroczków. Zanim jednak stanie się jeździkiem lub lokomotywą-pchaczem świetnie sprawdzi się w przypadku młodszych, umiejących już siedzieć maluszków. Jak to, zapytasz? Sama lokomotywa to prawdziwe centrum fascynującej zabawy! Znajdziesz na nim m.in. pianinko wygrywające proste melodie i nazywające kolory oraz litery, mrugający komin, ruchome okienka, obracany walec czy zębate kółka. Wszystkie te elementy wesprą kształtowanie motoryki małej oraz zmysłów maluszka. 
 
Po odłączeniu wagonika, który z powodzeniem spełni się w roli siedziska, zabawka będzie stanowić stabilne podparcie dla malucha, który uczy się chodzić. Lokomotywa-pchacz zadba o poprawną postawę dziecka, a gdy Twoja pociecha zacznie odważnie stawiać kroczki, bez trudu zamienisz ją w jeździk. Lokomotywa Rośnij ze mną to idealny wybór, by rozwijać małą i dużą motorykę maluszka podczas świetnej zabawy. 
 
Lokomotywa-pchacz Smily Play wydaje w trakcie ruchu charakterystyczne dźwięki pociągu oraz odtwarza teksty, które kojarzą się z zawodem konduktora. ?Proszę wsiadać, drzwi zamykać" oraz ?Odjeżdżamy, odjeżdżamy!" pobudzą wyobraźnię dziecka. Z kolei kolorowe przyciski, które uruchamiają efekty świetlne i dźwiękowe, zaangażują jego uwagę i zachęcą do kreatywnej zabawy. Lokomotywa Rośnij ze mną dostarcza maluchowi wielu bodźców, działając na różne zmysły, dzięki czemu pozwala dziecku poznawać otoczenie i wzmacnia jego pewność siebie. 
 
Zabawka zasilana 3 bateriami AA 1,5 V.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny