• Kategorie
  • Szukaj
  • Łóżeczka dla niemowląt

W Twoim życiu za kilka dni, tygodni lub miesięcy pojawi się nowy członek rodziny? To najwyższa pora, by wyposażyć jego pokój i stworzyć mu miejsce do wypoczynku czy zabawy. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia dziecięcego pokoju jest odpowiednie łóżeczko, w którym maluch będzie odpoczywał. Wielu młodych rodziców kupując meble, zapomina jednak o przydatnych akcesoriach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko łóżeczka dla dzieci, ale też materace, ochraniacze na szczebelki czy zawieszki sensoryczne. Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie i malucha!

Łóżeczka przenośne - przydatne na co dzień i w podróży

Wygodne i solidnie wykonane łóżeczko dziecięce to absolutny must have w każdym domu, w którym pojawia się dziecko. Współczesny rynek oferuje młodym rodzicom wiele różnych możliwości - jednym z praktyczniejszych rozwiązań jest na przykładłóżeczko przenośne, które w szybki i prosty sposób złożysz i rozłożysz, w zależności od potrzeb. Wbrew pozorom tego typu ,,meble” z powodzeniem sprawdzą się nie tylko na wakacjach czy podczas różnego rodzaju wyjazdów - z powodzeniem możesz też używać ich, na co dzień.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór łóżeczek przenośnych, w tym najbardziej podstawowe modele o lekkiej konstrukcji; wyposażone w dwa kółka z blokadami i pokrowiec z uszami do łatwiejszego przenoszenia. W asortymencie posiadamy też łóżeczka z przewijakiem, kieszeniami na zabawki, składanym daszkiem oraz trzema odpinanymi zabawkami.

Gwarancja wygody i bezpieczeństwa podczas snu

Jeśli masz już łóżeczko i pozostałe meble to najwyższa pora, by pomyśleć o niezbędnych akcesoriach. Pierwszym z nich jest miękki materacyk, najlepiej taki ze zdejmowalnym pokryciem nadającym się do prania. W sklepie EMiZU znajdziesz kilka modeli różniących się nie tylko wymiarami, ale też rodzajem wypełniania. Każdy z nich posiada odpowiednie certyfikaty, dzięki czemu możesz być pewna, że nasze materac są w 100% bezpieczne dla maluchów.

Najbardziej wymagającym rodzicom polecamy również ochraniacze do łóżeczka - hitem są designerskie modele w formie warkocza. Ochraniacz pozwala na bezpieczne poruszanie się dziecka w łóżeczku, chroniąc przed szczebelkami czy zimną ścianą. Prezentowane modele świetnie sprawdzą się też jako element niemowlęcej wyprawki.

Kolorowe akcesoria do łóżeczka

Przez pierwsze miesiące maluch spędza sporo czasu w pozycji leżącej - niezwykle ważne jest, by w zasięgu jego rączek znalazły się pluszowe zabawki i sensoryczne zawieszki, które rozwijają spostrzegawczość dziecka oraz rozwijają jego zdolności poznawcze.

Na naszej stronie nie brakuje tego typu zabawek i akcesoriów. Wśród nich znajdziesz między innymi: sensoryczne zawieszki wykonane z wysokogatunkowych i całkowicie bezpiecznych materiałów, elektroniczne karuzele z lampką nocną i wiszącymi elementami - pluszakami oraz karuzele muzyczne wyposażone w projektor z rzutnikiem, który uprzyjemnia zasypianie. Każdy z tych elementów przeznaczony jest do zamocowania na łóżeczku.

  • Sklep zamknięty

trwają prace nad naszym sklepem, zapraszamy wkrótce