• Niania elektr. vtech-vm-3255

Symbol: VTVM3255
470.85
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność Mało
Elektroniczna niania VM3255 jest nieocenioną pomocą w czasie, gdy Maleństwo śpi a Ty masz za zadanie w godzinę. Dzięki video niani z kolorowym ekranem 2,8" możesz spokojnie obejrzeć swój ulubiony serial czy zająć się starszymi dziećmi. Dodatkowo niania ta posiada funkcję komunikacji dwukierunkowej. 
 
Zasięg do 300 metrów 
 
Zasięg do 300 metrów pozwoli Ci na pozostanie w kontakcie z dzieckiem, nawet jeżeli jesteś w innym pomieszczeniu lub na zewnątrz budynku. 
 
WYŚWIETLACZ LCD 2,8 CALA 
 
Dzięki niani z wyświetlaczem nigdy nie przegapisz uśmiechu Twojego dziecka. 
 
Wbudowany czujnik temperatury 
 
Czujnik temperatury pokazuje czy twojemu maluszkowi nie jest za ciepło lub za zimno 
 
Regulowany kąt pochylenia kamery 
 
Obserwuj jak bawi się Twój maluszek. Kamerę ustaw optymalnie odchylając w górę i w dół. 
 
Dwustronna komunikacja 
 
Czasami Twoje dziecko aby się uspokoić potrzebuje tylko usłyszeć Twój głos. Dzięki dwustronnej komunikacji możesz łatwo mówić bezpośrednio do swojego dziecka 
 
Elektroniczna niania VM3255 jest nieocenioną pomocą w czasie, gdy Maleństwo śpi a Ty masz za zadanie w godzinę, czy dwie zrobić to co, kiedyś zajmowało Ci cały dzień. Czujnik temperatury pokazuje czy twojemu maluszkowi nie jest za ciepło lub za zimno. Tryb nocny ułatwia sprawdzanie czy wszystko jest w porządku, gdy w pokoju jest ciemno. Dodatkowo VM3255 posiada kamerkę z dwukrotnym zoomem cyfrowym i możliwość odtworzenia jednej z 5 kołysanek lub uspokajający biały szum. 
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

trwają prace nad naszym sklepem, zapraszamy wkrótce