• Kategorie
  • Szukaj
  • Piaskownice

Gdzie maluchy bawią się najchętniej? Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna: w piaskownicy! Jeśli nie masz w swoim ogródku piaskownicy lub szukasz pomysłu na prezent dla chrześniaka czy innego dziecka to może to być strzał w dziesiątkę! W sklepie internetowym EMiZU znajdziesz piaskownice drewniane i plastikowe, z daszkiem i pokrywą, modułowe i z ławeczkami. W asortymencie posiadamy też szeroki wybór zabawek do piaskownicy - od wiaderek z grabkami i łopatkami, poprzez wózki, aż po różnego rodzaju foremki do robienia babek z piasku.

Piaskownice z daszkiem, ławeczkami, torem dla samochodów…

Piaskownica to miejsce, w którym maluch zapomina o całym świecie. Nic więc dziwnego, że piaskownice dla dzieci cieszą się tak ogromną popularnością niezależnie od czasów czy szerokości geograficznej. Nie mogło ich też zabraknąć w naszym sklepie! Obok niewielkich, plastikowych piaskownic w kształcie muszelki znajdziesz też wiele innych propozycji, w tym drewniane piaskownice dziecięce z wygodnymi ławeczkami po obydwu stronach - ławeczki składają się, umożliwiając tym samym zamknięcie piaskownicy po skończonej zabawie.

Piaskownica - łódka? A może z torem dla resoraków? W sklepie internetowym EMiZU każdy znajdzie coś dla siebie! Szukasz piaskownicy do ogrodu? Polecamy modele ze stolikiem i parasolem - znajdziesz je między innymi w ofercie marki Step2. Połączenie piaskownicy-basenu z wbudowanym stołem piknikowym i ławką to doskonały wybór do ogrodu lub na taras.

Szeroki wybór zabawek do piaskownicy

Jeśli w swoim ogródku masz już piaskownice, to może warto pomyśleć też o zabawkach i akcesoriach, które przydadzą się maluchowi podczas zabawy. Tego typu elementów również nie mogło zabraknąć w naszym sklepie! Z myślą o naszych najmłodszych klientach przygotowaliśmy między innymi: zestawy kolorowych foremek do robienia babek z piasku, metalowe taczki oraz wiaderka z akcesoriami do piasku w wersji dla dziewczynek i chłopców.

Dla małych budowniczych mamy przyczepki z rączką, które bez problemu pomieszczą wszystkie zabawki oraz betoniarki do piasku, stworzone jako odzwierciedlenie prawdziwej maszyny.

Wodny stół - alternatywa dla piaskownicy

Nie masz ogrodu? Masz niewiele miejsca na tarasie? A może szukasz alternatywy dla piaskownicy? W sklepie internetowym EMiZU znajdziesz zarówno tradycyjne piaskownice, jak i stoły wodne. Tego typu zabawki znajdziesz w ofercie marek takich jak Step2 czy Little Tikes.

Jedną z propozycji jest stolik wodny z ośmiornicą, który świetnie sprawdzi się podczas zabawy na świeżym powietrzu i w mieszkaniu. W stoliku maluch może umieścić piasek lub wodę - zestawie oprócz stolika znajduje się też 10 dodatkowych akcesoriów, które uczynią zabawę jeszcze bardziej atrakcyjną. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia; w asortymencie posiadamy również zabawki i stoły wodne dla starszych dzieci.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny