• Kategorie
  • Szukaj
  • Trampoliny

Trampoliny to znakomita forma rozrywki i ruchu dla każdego dziecka, ale nie tylko. Odpowiednio duża i wytrzymała z powodzeniem posłuży całej rodzinie. Świetnie sprawdza się jako urozmaicenie codziennych aktywności fizycznych.

Warto jednak pamiętać, że trampoliny dla dzieci, aby były dla nich bezpieczne, powinny mieć właściwe zabezpieczenie w formie siatki, która uniemożliwi wypadnięcie poza obręb sprzętu. Do tego liczy się również ich wytrzymałość. Dla rodziców z pewnością dużą rolę odgrywać będzie też prosty montaż trampoliny. Sprzęt ten wymaga odpowiedniego naciągnięcia materiału oraz zamocowania go do stabilnej konstrukcji.

Trampoliny ogrodowe – wysokiej jakości sprzęt

Trampoliny naziemne, czyli takie, które można ustawić w ogrodzie lub w zamkniętej przestrzeni, to najlepsze rozwiązanie dla małych akrobatów. Aby dobrze spełniały swoje zadanie oraz dawały dużo radości, muszą być stabilne, trwałe, wytrzymałe i bezpieczne. Takie produkty znajdziesz w bogatej ofercie naszego sklepu internetowego EMiZU. W katalogu produktów dostępne są trampoliny ogrodowe specjalnie wzmocnione, które umożliwią korzystanie ze sprzętu nawet osobom dorosłym.

Charakteryzują się niezwykle mocną matą, stalowymi połączeniami oraz solidnymi sprężynami. Takie połączenie sprawia, że trampoliny do skakania są jednymi z najtrwalszych i bez przeszkód można trzymać je na dworze, nawet podczas deszczu. Są odporne nie tylko na korozję i wilgoć, ale również na negatywny wpływ promieni słonecznych. Dzięki temu z pewnością posłużą maluchowi przez długie lata. Wygodna siatka pozwala na właściwe zabezpieczenie dziecka przed wypadnięciem z trampoliny, a także umożliwia proste wchodzenie i wychodzenie. Do zestawu dokupić można też drabinkę, która ułatwi korzystanie z trampoliny młodszym dzieciom.

Trampoliny – plac zabaw pełen wrażeń

Dobrej jakości trampoliny często wykorzystywane są na placu zabaw, nie tylko tym przydomowym, ale również ogólnodostępnym. Będą znakomitym rozwiązaniem dla dzieci w różnym wieku i do tego sprawią, że dziecko będzie w ciekawy sposób spędzać czas. Skakanie na trampolinie odstresowuje, poprawia krążenie i kondycję fizyczną. Możliwość doboru wielkości pozwala na dostosowanie sprzętu do dostępnego miejsca i ilości dzieci, które z niego będą korzystać. Warto jednak mieć na uwadze, że jeśli na trampolinie znajduje się małe dziecko, powinien przebywać z nim opiekun, a starszaki powinny być wyłączone z zabawy.

Niewskazane jest także skakanie w większych grupach, może wówczas dojść do wypadku. W katalogu sklepu internetowego EMiZU znajdują się sprawdzone i świetne pod względem wykonania trampoliny. Plac zabaw, na którym będą one używane, z pewnością tylko na tym skorzysta. Cena trampoliny z siatką zależy między innymi od jej parametrów technicznych.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny