• Wózek nico 05

Symbol: IZNI-05
Brak towaru
961.24
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Pobranie 30
Dostępność Brak towaru
IZNI-05 
 
Wózek spacerowy Nico cechuje się lekką konstrukcją, co w połączeniu z możliwością szybkiego złożenia ułatwia jego przenoszenie. Atutem tego modelu są także ciekawy design oraz dostępność wielu wersji kolorystycznych. 
 
Pompowane koła oraz możliwość regulacji twardości amortyzacji sprawiają, że dziecko ma zapewniony bardzo wysoki komfort podczas jazdy w wózku. Siedzisko można wpiąć w stelaż zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Hamulec (blokujący dwa tylne koła) pozwala na wygodne unieruchomienie wózka - zaledwie jednym ruchem nogą. 
 
Funkcjonalna spacerówka 
W wózkach Bebetto można liczyć na innowacyjne rozwiązania zapewniające najwyższą wygodę w trakcie jego prowadzenia. System SAS odpowiada za redukcję wstrząsów podczas jazdy po nierównościach, a DMS sprawia, że koło oderwane od powierzchni zapamiętuje swoją poprzednią pozycję (co zdecydowanie ułatwia kierowanie). 
 
W Nico dziecko można bezpiecznie przypiąć za pomocą 5-punktowych pasów. Oprócz tego wózek wyposażono w barierkę stanowiącą wygodne podparcie dla najmłodszych. Regulacja oparcia oraz podnóżka umożliwiają zajęcie wygodnej pozycji przez dziecko. Tapicerka UV50+ ochroni dziecko przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Warto zaznaczyć, że budka w wersji spacerowej może zostać zdemontowana 
 
Do wyboru stelaż BIAŁY lub GRAFITOWY 
 
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny